Ettevõttest
Ettevõte sai loodud, et pakkuda turul kvaliteetset ja usaldusväärset raamatupidamisteenust. Teostan raamatupidamisteenust algdokumentide sisestamisest aruandluseni. Pakun raamatupidamist üle Eesti nii alustavatele, väikestele ja keskmise suurusega äriühingutele.

Minust
Olen ettevõtte asutaja, õppinud rakenduskõrgharidusõppes raamatupidamise eriala 3 aastat. Õpingute kõrvalt töötanud raamatupidamisteenuseid pakkuvas ettevõttes, kus puutunud kokku erinevatest valdkondadest ettevõtete raamatupidamise korraldamisega. Pärast eriala omandamist asusin tööle tootmisettevõttesse. 10 aastat töökogemust teenusepakkujate, tootmisettevõtete ja kaubandusvaldkonna raamatupidamises on andnud mulle kogemustepagasi, et pakkuda ise kvaliteetset raamatupidamisteenust. 2019-2020 õppeaasta koolitan end TTÜ Ärikorralduse Instituudis pearaamatupidaja-finantsjuhi täiendkursusel, mis annab mulle võimaluse sooritada kõrgeim raamatupidaja kutsekvalifikatsioonieksam tase 6.

Oman hetkel raamatupidaja tase 5 kutsekvalifikatsiooni tunnistust, mis peaks igale ettevõtte omanikule kui teenuse ostjale olema kvaliteedimärk raamatupidaja tööst.

 


Programmivalik
Raamatupidamiseks kasutan programmi Merit Aktiva. Kokkuleppel teostan raamatupidamist ka kliendi programmis, selleks on vaja võimaldada juurdepääs.

M&L Financial Solutions OÜ 2019 © Allegiant